Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ Sokol Studnice

Zápasy a turnaje

 

Zápasy Hlinecké II. třídy 2012/2013

 

1. KOLO
Jamaica Slaves Hlinsko    -     FC Norton Skuteč          17.11. 15:00 SO Hlinsko
FC Norton Skuteč            -     Rum-Pro Hlinsko            17.11. 15:36 SO Hlinsko
Orel Hlinsko                     -     Jamaica Slaves Hlinsko  17.11. 16:12 SO Hlinsko
Rum-Pro Hlinsko              -     Norwich Hlinsko             17.11. 16:48 SO Hlinsko
Předhradí Rychmburk      -     Orel Hlinsko                   17.11. 17:24 SO Hlinsko
Norwich Hlinsko               -     Viktoria Hlinsko              17.11. 18:00 SO Hlinsko
Sokol Holetín                    -     Předhradí Rychmburk    17.11. 18:36 SO Hlinsko
Viktoria Hlinsko                -     Votrap Hlinsko                17.11. 19:12 SO Hlinsko
TJ Sokol Studnice            -     Sokol Holetín                   17.11. 19:48 SO Hlinsko
Votrap Hlinsko                 -     TJ Sokol Studnice           17.11. 20:24 SO Hlinsko
2. KOLO 
Votrap Hlinsko                  -   Předhradí Rychmburk     15.12. 09:00 SO Hlinsko
 Rum-Pro Hlinsko              -   Votrap Hlinsko                  15.12. 09:36 SO Hlinsko
 Předhradí Rychmburk     -   FC Norton Skuteč           15.12. 10:12 SO Hlinsko
 Orel Hlinsko                        -   Rum-Pro Hlinsko             15.12. 10:48 SO Hlinsko
 FC Norton Skuteč             -   Viktoria Hlinsko                15.12. 11:24 SO Hlinsko
 TJ Sokol Studnice            -   Orel Hlinsko                       15.12. 12:00 SO Hlinsko
 Viktoria Hlinsko                 -   Sokol Holetín                     15.12. 12:36 SO Hlinsko
 Norwich Hlinsko               -   TJ Sokol Studnice             15.12. 13:12 SO Hlinsko
 Sokol Holetín                     -   Jamaica Slaves Hlinsko   15.12. 13:48 SO Hlinsko
 Jamaica Slaves Hlinsko  -   Norwich Hlinsko                15.12. 14:24 SO Hlinsko


4. kolo 13.01.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
O3B0401 Rum-Pro Hlinsko TJ Sokol Studnice 13.01. 12:00 NE Hlinsko
O3B0402 TJ Sokol Studnice Jamaica Slaves Hlinsko 13.01. 12:36 NE Hlinsko
O3B0403 Předhradí Rychmburk Rum-Pro Hlinsko 13.01. 13:12 NE Hlinsko
O3B0404 Jamaica Slaves Hlinsko Viktoria Hlinsko 13.01. 13:48 NE Hlinsko
O3B0405 Viktoria Hlinsko Předhradí Rychmburk 13.01. 14:24 NE Hlinsko
O3B0406 Sokol Holetín FC Norton Skuteč 13.01. 15:00 NE Hlinsko
O3B0407 Norwich Hlinsko Sokol Holetín 13.01. 15:36 NE Hlinsko
O3B0408 FC Norton Skuteč Votrap Hlinsko 13.01. 16:12 NE Hlinsko
O3B0409 Orel Hlinsko Norwich Hlinsko 13.01. 16:48 NE Hlinsko
O3B0410 Votrap Hlinsko Orel Hlinsko 13.01. 17:24 NE Hlinsko


5. kolo 27.01.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
O3B0501 Viktoria Hlinsko Orel Hlinsko 27.01. 12:00 NE Hlinsko
O3B0502 Votrap Hlinsko Viktoria Hlinsko 27.01. 12:36 NE Hlinsko
O3B0503 Orel Hlinsko Předhradí Rychmburk 27.01. 13:12 NE Hlinsko
O3B0504 Jamaica Slaves Hlinsko Votrap Hlinsko 27.01. 13:48 NE Hlinsko
O3B0505 Předhradí Rychmburk Norwich Hlinsko 27.01. 14:24 NE Hlinsko
O3B0506 FC Norton Skuteč Jamaica Slaves Hlinsko 27.01. 15:00 NE Hlinsko
O3B0507 Norwich Hlinsko Rum-Pro Hlinsko 27.01. 15:36 NE Hlinsko
O3B0508 TJ Sokol Studnice FC Norton Skuteč 27.01. 16:12 NE Hlinsko
O3B0509 Rum-Pro Hlinsko Sokol Holetín 27.01. 16:48 NE Hlinsko
O3B0510 Sokol Holetín TJ Sokol Studnice 27.01. 17:24 NE Hlinsko


6. kolo 10.02.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
O3B0601 Předhradí Rychmburk TJ Sokol Studnice 10.02. 12:00 NE Hlinsko
O3B0602 Jamaica Slaves Hlinsko Předhradí Rychmburk 10.02. 12:36 NE Hlinsko
O3B0603 TJ Sokol Studnice Viktoria Hlinsko 10.02. 13:12 NE Hlinsko
O3B0604 Rum-Pro Hlinsko Jamaica Slaves Hlinsko 10.02. 13:48 NE Hlinsko
O3B0605 Viktoria Hlinsko Rum-Pro Hlinsko 10.02. 14:24 NE Hlinsko
O3B0606 Votrap Hlinsko Norwich Hlinsko 10.02. 15:00 NE Hlinsko
O3B0607 Sokol Holetín Votrap Hlinsko 10.02. 15:36 NE Hlinsko
O3B0608 Norwich Hlinsko FC Norton Skuteč 10.02. 16:12 NE Hlinsko
O3B0609 Orel Hlinsko Sokol Holetín 10.02. 16:48 NE Hlinsko
O3B0610 FC Norton Skuteč Orel Hlinsko 10.02. 17:24 NE Hlinsko


7. kolo 23.02.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
O3B0701 Norwich Hlinsko Jamaica Slaves Hlinsko 23.02. 09:00 SO Hlinsko
O3B0702 TJ Sokol Studnice Norwich Hlinsko 23.02. 09:36 SO Hlinsko
O3B0703 Jamaica Slaves Hlinsko Sokol Holetín 23.02. 10:12 SO Hlinsko
O3B0704 Orel Hlinsko TJ Sokol Studnice 23.02. 10:48 SO Hlinsko
O3B0705 Sokol Holetín Viktoria Hlinsko 23.02. 11:24 SO Hlinsko
O3B0706 Rum-Pro Hlinsko Orel Hlinsko 23.02. 12:00 SO Hlinsko
O3B0707 Viktoria Hlinsko FC Norton Skuteč 23.02. 12:36 SO Hlinsko
O3B0708 Votrap Hlinsko Rum-Pro Hlinsko 23.02. 13:12 SO Hlinsko
O3B0709 FC Norton Skuteč Předhradí Rychmburk 23.02. 13:48 SO Hlinsko
O3B0710 Předhradí Rychmburk Votrap Hlinsko 23.02. 14:24 SO Hlinsko


8. kolo 09.03.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
O3B0801 FC Norton Skuteč Sokol Holetín 09.03. 12:00 SO Hlinsko
O3B0802 Votrap Hlinsko FC Norton Skuteč 09.03. 12:36 SO Hlinsko
O3B0803 Sokol Holetín Norwich Hlinsko 09.03. 13:12 SO Hlinsko
O3B0804 Orel Hlinsko Votrap Hlinsko 09.03. 13:48 SO Hlinsko
O3B0805 Norwich Hlinsko Orel Hlinsko 09.03. 14:24 SO Hlinsko
O3B0806 Rum-Pro Hlinsko Předhradí Rychmburk 09.03. 15:00 SO Hlinsko
O3B0807 TJ Sokol Studnice Rum-Pro Hlinsko 09.03. 15:36 SO Hlinsko
O3B0808 Předhradí Rychmburk Viktoria Hlinsko 09.03. 16:12 SO Hlinsko
O3B0809 Jamaica Slaves Hlinsko TJ Sokol Studnice 09.03. 16:48 SO Hlinsko
O3B0810 Viktoria Hlinsko Jamaica Slaves Hlinsko 09.03. 17:24 SO Hlinsko


9. kolo 16.03.2013

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
O3B0901 Viktoria Hlinsko Norwich Hlinsko 16.03. 12:00 SO Hlinsko
O3B0902 Orel Hlinsko Viktoria Hlinsko 16.03. 12:36 SO Hlinsko
O3B0903 Norwich Hlinsko Předhradí Rychmburk 16.03. 13:12 SO Hlinsko
O3B0904 Jamaica Slaves Hlinsko Orel Hlinsko 16.03. 13:48 SO Hlinsko
O3B0905 Předhradí Rychmburk Sokol Holetín 16.03. 14:24 SO Hlinsko
O3B0906 Votrap Hlinsko Jamaica Slaves Hlinsko 16.03. 15:00 SO Hlinsko
O3B0907 Sokol Holetín Rum-Pro Hlinsko 16.03. 15:36 SO Hlinsko
O3B0908 TJ Sokol Studnice Votrap Hlinsko 16.03. 16:12 SO Hlinsko
O3B0909 Rum-Pro Hlinsko FC Norton Skuteč 16.03. 16:48 SO Hlinsko
O3B0910 FC Norton Skuteč TJ Sokol Studnice 16.03. 17:24 SO Hlinsko

 

TOPlist